Sací systém ASANA

Omezuje šíření nebezpečného aerosolu

Co je ASANA

ASANA pomocí speciálně tvarovaného adaptéru odsává drobné kapičky aerosolu těsně za místem jejich vzniku.

Tvar sacího adaptér odsává vzduch z širokého a při tom nízkého prostoru nad ústy pacienta a vytváří tak „štít“ bránící pronikání aerosolu ven. Jedná se o stejný princip, jaký využívají moderní štěrbinové digestoře.

ASANA výrazně snižuje koncentraci aerosolu v prostředí a společně s dalšími pomůckami chrání zdravotní personál před infekcí

Novinky

Komponenty Asany

Savka aerosolu

Tvar savky je speciálně navržen tak, aby se co nejvíce minimalizoval rozptyl aerosolu z úst pacienta do prostoru ordinace. Savka je navíc plně sterilizovatelná.

Flexibilní krk

Savku lze díky flexibilnímu krku snadno upevnit do jakékoliv pozice a přizpůsobit sání pro horní i spodní čelist. Délku krku lze přizpůsobit konkrétním požadavkům.

Univerzální úchyt

Systém ASANA jednoduše připevníte pomocí magnetu na hlavovou opěrku stomatologické soupravy. Pokud není vaše opěrka magnetická, nabízíme i variantu upevnění pomocí pásků.

Nabídka systému asana

 • Sada ASANA Universal
  Regular price
  4.990,00 Kč
  Sale price
  4.990,00 Kč
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Sada ASANA Magnetic 2GEN
  Regular price
  3.990,00 Kč
  Sale price
  3.990,00 Kč
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Savky ASANA
  Regular price
  1.890,00 Kč
  Sale price
  1.890,00 Kč
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out

Začala to COVID savka

Náš první model si během koronavirové krize nechalo vytisknout několik set zubních lékařů a dentálních hygienistek. Díky jejich zpětné vazbě jsme navrhli nový odsávací systém, který ještě více snižuje riziko kontaminace aerosolem a zvyšuje komfort práce.

Příběh ASANy